Portál DO-Pilates oslavuje už svoje 3 narodeniny!

Portál DO-Pilates oslavuje 3 narodeniny!_06

Tento rok pomyselne sfukujeme 3 sviečky na našej torte – portálu DO-Pilates, už tretí rok spája komunitu milovníkov a milovníčok pohybu túžiacu po bezbolestnom a šťastnom tele. Poď si s nami prečítať o tom, čo sa nám za posledný rok podarilo a čo plánujeme na ten ďalší. Portál DO-Pilates oslavuje už svoje 3 narodeniny!

Už 3 roky spájame komunitu milovníkov a milovníčok pohybu túžiacu po bezbolestnom a šťastnom tele.

Portál DO-Pilates oslavuje 3 narodeniny!_01

Všetci sme o rok silnejší, ohybnejší a odolnejší voči bolesti. 

 

Naše telo sa vďaka cvičeniu prispôsobuje našim potrebám a impulzom – stáva sa oveľa ohybnejším, silnejším a pružnejším. To isté v podstate  potrebujeme od portálu, aby rástol s nami a plnil naše požiadavky. Práve preto práca na technickej stránke, ale aj novom obsahu na portáli nikdy nekončí a stále sa snažíme niečo vylepšovať. 

Aj keď sa od nášho štartu veľa vecí zmenilo, tak to hlavné ostalo stále rovnaké. Naša túžba pomáhať našim klientom s odstránením ich bolestí, s rozširovaním ich vedomostí a prehlbovaním radosti z pohybu. Každý si zaslúži žiť bezbolestnejšie a šťastnejšie a my sme tu na to, aby sme ti na tejto ceste pomohli.

Letí, letí, všetko letí a aj čas letí.

 

Presne tak by sme charakterizovali tento rok, pretože nám uletel naozaj rýchlo. Stihli sme toho však naozaj veľa – mnohokrát ste mohli vidieť našu Denisu Owen vo vysielaniach Dámskeho klubu alebo napríklad aj vo vysielaní TA3. Prebehli sme si spolu naše osvedčené výzvy – Adventnú, Úspešného pilates začiatočníka, ale aj Zdravý chrbát. Momentálne je v obehu aj výzva Happy feet pre všetkých, ktorým záleží na zdraví ich chodidiel. Rovnako sme nevynechali ani March Matness – celosvetovú oslavu pohybu, ktorá prebieha každý marec v našej skupine Terapia pohybom.

Spoločne sa nám s desiatkami z vás podarilo  “uniknúť” zo starostí a ruchu bežných dní na naše ESCAPE pobyty. V Banskej Štiavnici, ale aj na úžasnej jachte v Chortvátsku sme si to naozaj užili a spomíname na tieto chvíle doteraz. Spoločné cvičenia, prechádzky, cestovateľské zážitky a naše rozhovory pri dobrom jedle a proseccu, čo je viac? Ak si to s nami nestihol/a tak nezúfaj, ešte budeš mať možnosť.

Portál DO-Pilates oslavuje 3 narodeniny!_02
Portál DO-Pilates oslavuje 3 narodeniny!_03

A čo bude ďalej?

 

Dokončujeme veľké letné upratovanie portálu, ktoré nám naozaj dalo zabrať. Na funkčnosti webu sa dá pracovať naozaj stále, počúvali sme vaše dotazy a prosby, a tak sme sa pustili do práce. Dali sme sa do upratovania videí tak, aby ste v nich mali väčší prehľad, mohli si ich vyfiltrovať podľa úrovne alebo napríklad zamerania na jednotlivé časti tela.

Ako sme spomínali o pár riadkov vyššie, tak pobyty sú pre nás stále veľkou témou a prečo? Veľa z nás sa pozná takto ONLINE-ovo, no preklopiť sa do klasického OFFLINE sveta je na nezaplatenie. Okrem toho, že sa osobne spoznáme a pokecáme, sa nás môžete opýtať na množstvo vecí, ktoré vás zaujímajú a súčasne vám vieme pomôcť s nápravou techniky pri cvičení. Sleduj naše sociálne siete a maily, tam ti o nadchádzajúcich pobytoch povieme viac – niečo bude aj u nás na Slovensku a niečo opäť trošku v exotike.

V rámci tvorby nových videí sa budeme čoraz viac zameriavať na elimináciu bolestí v najdôležitejších partiách tela – teraz máme chodidlo, budeme sa podrobne venovať aj diastáze, ženám po operáciách prsníka, problémom s kolenami a bedrovými kĺbami. Chceme vám poskytnúť komplexnú pomoc tak, aby ste čo najjednoduchšie zvádli postrehabilizáciu u vás doma.

Ďakujeme z celého srdca

V mene celého tímu DO-Pilates, ktorý rovnako oslavuje 3. narodeniny, sa vám chceme z celého srdca poďakovať. Sme tu iba kvôli a vďaka vám. Každé jedno členstvo, pripomienka, otázka, recenzia nás posúva ďalej a dodáva nám energiu, aby sme pokračovali v tom, čo robíme.  Nezabudnite, že sa o nás vždy môžete oprieť, pretože sme všetci v jednom kruhu DO-PILATES komunity a rodiny, ktorá má jediný cieľ:

Vďaka vedomému a inteligentnému pohybu, ktorý milujeme pracovať na tom, aby sme dosiahli naše vysnívané bezbolestné a šťastné telo, myseľ, aj dušu.

Napíš komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

X