denisa

Denisa Owen

Pilates a fyzio cvičenia, BootyBarre, Tvárová jóga

Expertka na POHYBOVÚ TERAPIU

Som tvoj osobný terapeut, ktorý ťa bude sprevádzať cestou k silnému a pružnému telu.  Ak si pevne odhodlaný/á na sebe pracovať a zakúpiť si prístup k cvičebným a tutoriálnym videám, tak si práve urobil prvý krok k úspechu.  K čomu ti gratulujem.  Spolu pôjdeme krok po kroku až do hĺbky stabilizačného systému, ktorý je srdcom správneho držania tela.  Naučíme sa správne dýchať, hýbať, cvičiť, stáť, či sedieť a všetky tieto stereotypy si postupne prenesieš do každodenného života, čím prinesieme do tvojho života kvalitu a radosť z pohybu.

So mnou to dokážeš!
Denisa Owen
Tvoja expertka na pohybovú terapiu

KTO SOM A  S KÝM TO VLASTNE BUDEŠ CVIČÍŤ?

PILATES inštruktor

Absolvovala som niekoľko medzinárodných renomovaných škôl pilatesu.  Začínala som v Prahe (Štúdio MyPilates), kde som získala certifikát Balanced Body Certified Mat Teacher 2012 od pilates školy Blanced Body.  Svoju expertízu som si rozšírila o pilates stroje po absolvovaní kompletného kurzu pilates metódy, “jednotky” na trhu – školy BASI®(Body Art and Science International®), ktorá ho organizovala vo Viedni.  Po roku a pol štúdia a získaní certifikácie som v roku 2014 otvorila vlastné štúdio, kde som nadobúdala praktické skúsenosti s klientami.  Cesta vzdelávania je nekonečná.  Som neustály študent, takže som si prehlbovala svoje znalosti na rôznych workshopoch a školeniach organizovaných školou BASI po celom svete: pilates po operáciách a zraneniach, pilates pre seniorov, pilates pred a po pôrode, pilates pre golfistov, BASI mentor program.

Natasha Eyber – BASI Senior Faculty
Vďačím jej za pozitívne hodnotenie mojej finálnej skúšky a prijatie do BASi rodiny.  

Ashley Ritchie – BASI faculty
Absolvovanie komplexného školenia Pilates for Pregnancy and beyond.  Ashley je moja ďalšia motivátorka a inšpirátorka z BASI rodiny, ktorá pôsobí v Južnej Afrike.

Sheri Long – BASI Faculty.
Zo školenia pre špecifickú skupinu klientov: Pilates for Mature Clients.  Sheri pôsobí v Kalifornii. 

Rael Isacowitz – riaditeľ a zakladateľ školy BASI (R).
Je veľký inovátor, inšprirátor a hlavne pilates šíriteľ svetového mena.  Som vďačná, že som sa s ním mohla osobne stretnúť na Mentor programe v Prate (Taliansko) a učiť sa priamo od druhej generácie Joesepha Pilatesa.  Sú to neopísateľné zážitky a momenty na mojej ceste pilatesom.

Mario Alfonso – BASI Faculty
Patrí medzi moje ďalšie vzory, ktorými sa rada inšprujem.  Obdivujem jeho prevedenia najťažších pilates cvikom s gráciou a ľahkosťou.  Navyše je to veľmi pozitívny a vtipný človek.

FYZIOTERAPEUT

Po troch rokoch skúseností vo svojom štúdiu som cítila potrebu rekvalifikácie v oblasti fyzioterapie.  Tri roky denného štúdia spojeného s praxou v zdravotníckych zariadeniach ma výborne pripravili na prácu s klientami, ktorí mali zdravotné problémy.  Kinezioterapia – terapia pohybom sa stala mojim poslaním.  Vo fyzioterapii je tiež cesta vzdelávania nekonečná.  Do svojich hodín vkladám aj znalosti zo školy Spiral Dynamik, ktorej certifikáciou momentálne prechádzam.

LEKTOR TVÁROVEJ JÓGY

Práca so svalmi ma veľmi baví a vždy idem do hĺbky.  Preto práca s telom má byť kompletná a nezabúdať aj na svaly tváre.  Certifikácia lektora tvárovej jógy Face Yoga Institute, Zuzky Ondrisovej bola ďalšia skladačka do mozaiky.

BOOTYBARRE

A postupne si plním sny.  Ako bývalej tanečnici spoločenských tancov mi v živote tanec chýbal.  Cez Tracey Mallett som objavila metódu BootyBarre, ktorá v sebe skrýva pilates, yogu, fitness a tanec.  Takže mozaika sa pomaly uzatvára.

Ďalší členovia

X