Príbeh DO Pilates

Ako vzniklo DO Pilates Online studio?

Zdravím ťa!

Som zakladateľkou portálu DO Pilates ONLINE, majiteľkou DO Pilates štúdia v Pezinku, fyzioterapeutkou a lektorkou tvárovej jógy. Pilates a fyzioterapia mi pulzujú v žilách a mala som potrebu sa podeliť o túto vášeň aj s tebou. Chcem osloviť čo najviac ľudí a ukázať im, ako praktizovať túto úžasnú metódu, ktorá mení telá priamo pred očami. Poznáš slávny výrok zakladateľa metódy, J.H.Pilatesa?

„Po 10 hodinách cítiš zmenu,
po 20 hodinách vidíš zmenu
a po 30 hodinách máš nové telo!“

Myšlienka virtuálneho pilates štúdia, v ktorom by sa denne mohli stretávať všetci nadšenci pilatesu a spoločne trénovať, mi v hlave skrsla už dávno. Nikam necestovať, len vytiahnuť podložku, zapnúť monitor a cvičiť doma pri sedačke. To bol môj dlhodobý sen, na ktorého naplnenie som čakala.

Všetko má svoj správny čas. Musela som odborne dozrieť a prejsť si cestu, kým som sa cítila byť skutočne pripravená. Do tohto komplexného projektu som investovala čas, financie, no hlavne samú seba. Som vďačná, že to stálo za to a teraz vám prostredníctvom online štúdia môžem odovzdať všetko, čo som sa za tie roky naučila.

Cieľom je vybudovať pevné, silné a zároveň zdravo flexibilné telo, na ktoré sa budeš môcť kedykoľvek spoľahnúť. Telo, na ktoré budeš hrdý/á. Verím, že sa u nás budeš cítiť príjemne. Už prvé výsledky ťa budú motivovať k tomu, aby si sa pravidelne vracal/a späť.

Denisa Owen
zakladateľka portálu
Pilates inštruktorka

Fyzioterapeutka
Lektorka tvárovej jógy

 

Tím DO Pilates

denisa

Denisa Owen

Pilates a fyzio cvičenia, BootyBarre, Tvárová jóga
vanda

Laura Katarína Kazíková

Fyzio cvičenia
vanda_profil

Vanda Gallo

YOGA
zuzana_liskova_profil

Zuzana Líšková

výživová poradkyňa
torokova

Katka Töröková

Certifikovaná inštruktorka PortDeBras
Vierka Šujanová

Vierka Šujanová

Certifikovaná pilates inštruktorka Balance Body

Čo si myslia naši klienti?

X