zuzana_liskova_profil

Zuzana Líšková

výživová poradkyňa

Zuzana Líšková pôsobí ako výživová poradkyňa v centre výživy a redukcie hmotnosti Medibalance v Bratislave.

Zdravej výžive sa venujem viac ako 20 rokov. Ten správny štýl stravovania som hľadala cez vlastné poznanie.

Ak náš metabolizmus nefunguje správne, ľahko priberieme, cítime sa unavení a odzrkadľuje sa to aj na našom celkovom zdraví. Dobrá správa je, že naše telo sa dokáže zregenerovať, ozdraviť a znovu naštartovať. Musíme však preto niečo urobiť. A určite nám nepomôže žiadna drastická diéta, hladovka ani zázračná tabletka.

Mojim cieľom je naučiť ľudí jesť správne a nehladovať. Naučiť sa byť štíhly  a zároveň si vychutnávať jedlo. Naučiť ich milovať jedlo, ktoré ich telo udržuje v rovnováhe, energii a v zdraví.

Dnes viem, že začať žiť zdravo bolo rozhodnutie, ktoré naozaj neľutujem. Sama sa cítim oveľa vitálnejšia ako pred 10 rokmi, denne motivujem iných ľudí urobiť také isté rozhodnutie. Zdravé stravovanie nielen kážem, ale ním aj naplno žijem.

Každodenne pracujem na nových receptoch, aby som svojim klientom ukázala, že navariť si chutné raňajky, obedy, večere aj dezerty, ktoré môžete jesť bez obáv o svoje zdravie a hmotnosť nie je naozaj nič náročné. Verím, že aj moje recepty budú pre vás inšpiráciou k zmene a rozhodnutiu začať variť a stravovať sa zdravo.

Ďalší členovia

X