vanda

Laura Katarína Bánovská

Fyzio cvičenia

TERAPIA PRI LIEČBE BOLESTI

Som tvoja virtuálna fyzioterapeutka, ktorá ťa bude sprevádzať na ceste v liečbe bolesti akejkoľvek partie pohybového aparátu.  Spoločnou prácou dosiahneme želané výsledky a pokúsime sa bolesť či daný problém eliminovať až odstrániť. Naučíme sa ako riešiť bolesti krčnej, hrudnej či driekovej chrbtice, ako zlepšiť stabilitu kolena po operácii alebo aj pri bežnom preťažení.  Hlavne sa naučíš pomôcť sám sebe. Kúpou prístupu k cvičebným videám získaš návody na terapiu tvojho zdravotného problému.

Prevencia je základ pre zdravé a bezbolestné telo, takže ak začneš na ňom pracovať čo najskôr, ono sa ti v budúcnosti poďakuje.
Teším sa na teba

Laura Bánovská
Tvoja virtuálna fyzioterapeutka

Štúdium fyzioterapeutického konceptu Spriral Dynamik v Banskej Bystrici.

KTO SOM?

Som absolventkou zdravotníckej školy v odbore diplomovaný fyzioterapeut. Tri roky denného štúdia spojené s praxou popretkávanej z niekoľkých oddelení ma doviedli k presvedčeniu, že som si vybrala správne.  Chcem pokračovať v neustálom vzdelávaní, lebo o tom práve fyzioterapia je.  Už počas štúdia som cítila chtivosť po vedomostiach, preto som si urobila kurz Kineziotapingu. Ako štúdium pokračovalo a moje vedomosti začali získavať na komplexnosti, urobila som si kurz Propriofoot concept a po skončení školy som si na prehĺbenie informácii ohľadne HSS (hlboký stabilizačný systém) urobila kurz DNS-A, ktorý používam v dennodennej praxi. V budúcnosti si plánujem urobiť aj ostatné typy DNS. V mojom neustálom vzdelávaní pokračujem aj po skončení prvej školy, kedy do svojich terapii vkladám novonadobudnuté znalosti zo Spiral Dynamik- ktorej certifikáciu si ešte dokončujem.   Zároveň externe študujem odbor fyzioterapie na Slovenskej Zdravotníckej Univerzite.

Svoje praktické skúsenosti nadobúdam vo svojom zamestnaní v súkromnom zdravotníckom zariadení.

Ďalší členovia

X