Keď Deniska spustila DO Pilates ONLINE cez Facebook bola som prvá na hodine!

Keď Deniska spustila DO Pilates ONLINE cez Facebook bola som prvá na hodine! Bol to svetlý bod mojích tyždňov hlavne počas pandémie COVID-19 kedy sa nedalo nikam chodiť.  Tešila som sa z každej hodiny a postupne som si zakúpila všetky pomôcky.  Kedže som bola na jej cvičenie zvyknutá zo štúdia DO Pilates v Pezinku, ani som nepociťovala, že som v izbe sama.

ONLINE cvičenie mi veľmi vyhovuje, môžem si ho zacvičiť kedy chcem a nie je mi ľúto keď náhodou zmeškám živý vstup, lebo si ho viem odcvičiť zo záznamu alebo si jednoducho vybrať video, na ktoré mám chuť.  Zároveň musím zdôrazniť, že mi spôsob a skladba cvikov v podaní Denisky absolútne vyhovuje, vždy upozorní na čo treba dávať pozor a k tomu má ešte aj príjemný hlas! Som súčasťou DO Piates Online komunity od jej začiatkov a veľmi doporučujem služby tohto výnimočného portálu.

Takže šup-šup a všetci cvičíme ONLINE!

 

Evka J.

  1 Comment

 1. Iveta Pijáková
  16.01.2021
  Odpovedať

  Pilates som cvičila už dlhšie a dochádzala som do Ba. Bolo to veselé a dobrá partia. Avšak po reorganizácii klubu som si hľadala niečo iné. Nakoniec som zakotvila v Do-pilates štúdiu., tu v Pezinku. Je tam fajn skupinka a celkom sme sa zžili. Už dávno som popri rôznych poraneniach pochopila , že bez pohybu niet života. A život je pohyb. Na každé cvičenie sa teším a hlavne, že sa stalo súčasťou každého dňa. Dobijem si energiu a všetko ide potom ľahšie.
  Škoda, že teraz nemôžeme cvičiť opäť “naživo” , ale videoportál je úžasný a vďaka Denise od prvého lockdown som zaznamenala úžasný pokrok technickej stránky portálu. Obohacuje ho o nové nápady a jednoducho vidno, že je tvorivo činná aj mimo kamery, aby spravila portál príťažlivým.
  Hoci som už staršia , vždy si nájdem čas na pravideľné cvičenie, kvôli sebe. A je o to radostnejšie, keď môžem cvičiť so svojou lektorkou online, a tešiť sa, že to raz bude na živo a znovu sa spolu zasmejeme.
  Deni vďaka za Tvoje úsilie, si pre mňa inšpiráciou a verím, že aj pre mnohých iných .

Napíš komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

X