Ako začať cvičiť na DO Pilates ONLINE

VITAJ!

Tešíme sa, že si sa rozhodol/a urobiť prvý krok za zdravým, pevným a ohybným telom.  Ešte predtým než začneš hľadať svoje centrum tela ti vysvetlíme, ako portál funguje, aby si z neho získal/la maximum..

Portál je vytvorený tak, aby z neho vedel čerpať každý bez ohľadu na vek, fyzickú úroveň či zdravotný problém.  Cvičiť môžeš kdekoľvek a kedykoľvek.  Videá sa pravidelne dopĺňajú a o ich doplnení sa dozvieš ako prvý/á.

Videá sú rozdelené do 3 hlavných piliérov.

  1. Program DO Pilates@HOME sa venuje čisto cvičeniu pilates a jeho príbuzným body@mind cvičeniam. Ak si začiatočník pozri si úvodné videá, modifikácie a určite začni cvičiť sériu videí pre začiatočníkov priamo v Začiatočníckom centre.  Na zváldnutej technike a osvojených pilates princípoch môžeš ďalej staviať a pokračovať “krok po kroku” v ceste za silným a ohybným telom.
    Ak však patríš medzi pilates pokročilú skupinu, podľa toho koľko máš času si vyber dĺžku videa a pomôcku, s ktoru chceš cvičiť.  Cvičenie si doplň strečingom alebo fyzio cvičeniami a nezabudni cvičiť aj v práci.  Pripravujeme pre teba aj výzvy, aby si si overil svoje schopnosti a prípadne priestory na zlepšenia.
  2. V DO Fyzio@HOME si nájdeš cvičenia na tvoj daný problém, ktoré ti pomôžu pokračovať v terapii aj v domácom prostredí.
  3. Ak patríš medzi zaneprázdnených ľúdí, ktorí trávia veľa času pred počítačom, tak môžeš siahnuť po videách DO Pilates@WORK, ktoré sú ušité na mieru tvojej stoličky, aby tvoje telo netrpelo a nevytváralo si zlé návyky držania tela.

Ešte predtým než ti zaželám úspešné cvičenie sa chcem s tebou podeliť o myšlienky:

  1. PLÁNUJ SI SVOJ TRÉNING. Všetci máme toho veľa a vždy je všetko dôležitejšie než náš tréning, poznáš to, však?.  Tak teraz to urob INAK!  Plánuj si najprv tréning a okolo neho všetko ostatné.
  2. OZNAČUJ si svoje obľúbené videá, aby si sa k nim vedel/a ľahko vrátiť.
  3. BUĎ AKTÍVNY/A v našej podpornej skupine DO Pilates ONLINE na Facebooku, aby sme si vedeli vymieňať skúsenosti, motivovať sa a podporovať sa navzájom.
  4. Zaraď si do svojich tréningv okrem pilates a cardio cvičení aj strečing a fyzio cvičenia, aby tvoje telo bolo v rovnováhe.
  5. Zdravý životný štýl nie je len pohyb ale aj STRAVA. Prečítaj si ebook METABOLIC BALANCE ako sa stravovať a získaš kľúč ako sa dopracovať k štíhlemu telu.

Tak je načase ťa nechať plávať videami a po čase sa ti opäť pripomenieme, aby sme skontrolovali, ako sa ti darí vytvárať si zvyk pravidelného zdravého cvičenia.

Veľa zdaru a pohybových zážitkov.

Napíš komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

X