Pilates

Fyzio

Office

Yoga

Tvárová Yoga

BootyBarre

Náročnosť
Náročnosť
Začiatočník
Mierne pokročilý
Pokročilý
Trvanie
Trvanie
0-10 min
10-20 min
20-35 min
35-50 min
50+ min
Pomôcky
Vyberte pomôcky:
Označiť všetky Odznačiť všetky
 
Časť tela
Vyberte Časť tela:
Označiť všetky Odznačiť všetky
Tagy
Vyberte tagy:
Označiť všetky Odznačiť všetky
Druh
Vyberte Druh:
Označiť všetky Odznačiť všetky
Najnovšie
Najnovšie
Najstaršie
Odporúčané

Pilates
LIVE

RAMENÁ, PAŽE, RUKY

Začiatočník 29:48
25.06.2021

Špecifická hodina zameraná na posilnenie paží a mobilitu kĺbov horných končatín (rameno, lakeť, zápästie). Vybrala som aj špecifické cviky na celú rotátorovú manžetu a postupne v tejto polhodinke precvičíme každý jeden sval. Tento tréning odporúčam pridružiť k iným tréningom, alebo si ho zacvičiť pomedzi tréningy ako vsuvku. Nechám to na teba, každopádne tvoje paže budú silne a mobilné.

Zobraz
Denisa Owen
Pilates
LIVE

Základy PILATESU 5 so šulcom

Začiatočník 56:39
19.06.2021

Ďalšia lekcia zo série určenej pre ľudí, ktorí s pilatesom začínajú. Počas hodiny nás bude sprevádzať roller, čo je taktiež veľmi užitočný a obľúbený pomocník, ktorý dokáže krásne umocniť pôžitok z danej pozície, či konkrétneho pohybu. Dnes bude slúžiť aj ako inbalančná pomôcka, ktorá nás "donúti" zapájať naše centrá tela. Vystriedame pozície v stoji, v ľahu na chrbte, v sede, či v ľahu na brušku.

Zobraz
Vierka Šujanová
Pilates
LIVE

PURE PILATES INTENSIVO

Pokročilý 0:56:19
18.06.2021

Opäť hodina zo série PURE PILATES, do ktorej som vložila kreativitu, intuíciu, kontinuitu, kontrolu a koncentráciu. Pozície prechádzajú z jednoduchých do náročných a naopak, aby si bol/a stále v strehu. No a vo finále sa naučíme pokročilé pozície ako Boomerang, Crab a Leg Pull Front. Máš sa na čo tešiť!

Zobraz
Denisa Owen
Pilates
LIVE

Overball PILATES

Mierne pokročilý 1:01:46
11.06.2021

Na dnešnej hodine budú v hlavnej úlohe brušné svaly. Budú sa triasť a práve vtedy ich precítime ako zápasia s imbalančnou pomôckou - overballkou. Povenujeme sa aj sedacím svalom a zadnému chrbtu. Veľmi príjemná a aktívna hodina, v ktorej určite nebudeš oddychovať.

Zobraz
Denisa Owen
Pilates
LIVE

Základy PILATESU 4

Začiatočník 1:01:24
05.06.2021

Lekcia určená pre začiatočníkov, počas ktorej predýchame a prejdeme základné pohyby ako chrbtice, tak aj panvy, a to v rôznych pozíciách. Už to nebude len o prepilates cvikoch, ale postupne si začneme načínať aj konkrétne cviky z klasickej pilates zostavy, ako napr. Single leg stretch či obľúbená Stovka.

Zobraz
Vierka Šujanová
Pilates
LIVE

PURE PILATES EXPRESS

Pokročilý 36:02
04.06.2021

Vydarená zostava pre tých, čo nemajú veľa času a chcú si zacvičiť rýchlo a intenzívne. Na začiatku hodiny sa však poriadne ponaťahujeme a potom prejdeme rovno na vec! Dáme zabrať brušným svalom v rôznych pozíciách a postupne si zopakujeme pilates pozície pre náročných. Telo sa krásne precvičí, ponaťahuje a posilní. Tak poďme na to!

Zobraz
Denisa Owen
Pilates
LIVE

Základy PILATESU 3 s magickým kruhom

Začiatočník 57:10
29.05.2021

Touto hodinou nás bude sprevádzať úžasná pomôcka akou Magic Circle rozhodne je. Budeme sa venovať opäť základným princípom, cvikom z tzv. prepilates zostavy, ktoré pre nás predstavujú stavebné kamene, na ktorých budeme neskôr "stavať" a postupne pridávať zložitejšie pohyby, a tým sa posúvať ďalej po ceste pilatesom.

Zobraz
Vierka Šujanová
Pilates
LIVE

Full body PILATES

Mierne pokročilý 46:57
28.05.2021

Hodina určená pre mierne pokročilých až pokročilých, ktorí už majú základy pilatesu zvládnuté, keďže zostavička obsahuje aj cviky ako sú Roll Up, Roll Over či Jackknife, ktoré už patria k tým náročnejším.

Zobraz
Vierka Šujanová
X