Pilates

Fyzio

Office

Yoga

Tvárová Yoga

BootyBarre

Náročnosť
Náročnosť
Začiatočník
Mierne pokročilý
Pokročilý
Trvanie
Trvanie
0-10 min
10-20 min
20-35 min
35-50 min
50+ min
Pomôcky
Vyberte pomôcky:
Označiť všetky
 
Časť tela
Vyberte Časť tela:
Označiť všetky
Tagy
Vyberte tagy:
Označiť všetky
Najnovšie
Najnovšie
Najstaršie
Odporúčané

Pilates
LIVE

HRAVÝ PILATES

Pokročilý 54:37
12.02.2021

Slovíčko "hravý" presne vystihuje koncept tejto hodiny. Čím ideme na ceste pilatesom ďalej, tým je to zábavnejšie, pretože telo je silnejšie, pevnejšie, ohybnejšie a my sa vieme naňho spoľahnúť. Vtedy to začne byť zábava, keď môžeme posúvať hranice komfortu. Na tejto hodine to bude presne o posúvaní hraníc, pohrávaním sa s jednotlivými náročnejšími pozíciami a o skúšaní a preverovaní síl našich tiel, ako sa s tým popasujú a ako to zvládnu. Želám príjemnú zábavu.

Zobraz
Denisa Owen
Pilates
LIVE

ROZMANITÝ PILATES

Mierne pokročilý 59:15
05.02.2021

Kombinácia pilates pomôcok je výborná voľba pre zostavu, ktorú si chceme ušiť na mieru našim očakávaniam. Vieme s nimi vyčarovať rôzne modifikácie a varianty. Ukážeme si, ako napríklad magický kruh vie byť užitočný pri posilňovaní paží, ale na strane druhej si vďaka nemu vieme krásne vystrečovať zadné stehná. Loptička nás opäť nadchne jej užitočnosťou pri záklonoch chrbta ako aj pri posilnení brušných svalov. No a šulec nám vie neskutočne pomôcť pri posilnení "centra tela", ale vieme sa s ním aj krásne vymasírovať. Rozmanitosť je to správne slovo, ktoré vystihuje koncept tejto hodiny. Uži si to!

Zobraz
Denisa Owen
Pilates
LIVE

SILA rúk A PRUŽNOSŤ tela s gumou

Pokročilý 53:43
29.01.2021

Rezistenčná guma je úžasná pomôcka na prebudenie svalov paží, sprevádzanie pohybu bedrových kĺbov, ale aj zintenzívnenie strečingu. V dnešnom tréningu si všetky tieto jej benefity vychutnáme plnými dúškami. V druhej polovici zostavy vygradujeme pozíciami pre pokročilých a na konci tréningu si môžeme pogratulovať ako skvele sme si spolu zacvičili. Ak si tento tréning s hravosťou zvládol/la, môžeš byť právom na seba hrdý/á.

Zobraz
Denisa Owen
Pilates
LIVE

PILATES ŠPECIÁL NA PAŽE A ZADOK

Mierne pokročilý 49:09
22.01.2021

PAŽE A ZADOK nemajú nikdy dosť. Dá sa na nich pracovať non-stop. Ak stále nie si spokojný/á so svojimi pažami alebo sedacími svalmi, tak táto hodina je šitá priamo pre teba. Priprav si malé činky a na začiatku hodiny potrápime tvoje bicepsy aj tricepsy. Popritom nezabudneme ani na zadok. Ukážeme si sériu rôznych cvikov, ktoré sa zamerajú na túto svalovú skupinu. Ideme na to!

Zobraz
Denisa Owen
Pilates
LIVE

PILATES so stoličkou

Mierne pokročilý 54:10
15.01.2021

Pilates na stoličke je takou predprípravou pre Bootybarre cvičenie. Naučíme sa tu posilniť telo v stoji na jednej nohe a vysvetlím ti Trendelenburgov príznak. Pohrajeme sa aj s pozíciami Pilatesu a ich prevedením so stoličkou. Myslím, že to bude pre teba inšpirujúce a zábavné. Tak si to krásne uži!

Zobraz
Denisa Owen
Pilates

Začiatočník – 10. hodina

Začiatočník 38:11
10.01.2021

Dnešná 10. lekcia uzavrie tvoju prvú tretinu cesty začiatočníka. Pilates hovorí: po 10 hodinách cítiš zmenu, po 20 hodinách ju vidíš a po 30 hodinách máš NOVÉ TELO. Ak zvládneš túto hodinu krásne odcvičiť bez akýchkoľvek zaváhaní a s aplikáciou všetkých pilatesových princípov (Centrum, Dýchanie, Kontrola, Koncentrácia, Plynulosť a Precíznosť), tak si pripravený/á ísť ďalej. Ja ti k tomu gratulujem a dám ti radu - nezastavuj! Pokračuj na svojej ceste a vypracuj si NOVÉ TELO! Teraz sa môžeš presunúť do VŠETKÝCH VIDEÍ a plánovať si tréning podľa chuti cez filtrovanie. Vyberaj si tréningy pre mierne pokročilých, podpor to rôznymi výzvami a skúšaj si rôzne pomôcky. Želám ti veľa zdaru, zábavy a krásnych pohybových zážitkov!

Zobraz
Denisa Owen
Pilates
LIVE

PILATES MARATÓN 2020

Pokročilý 1:30:21
09.01.2021

Poď so mnou osláviť KONIEC aj ZAČIATOK roka a nalaď sa do pozitívnej nálady. Zopakujeme si, čo sme sa spolu v pilatese naučili a dáme si spoločné predsavzatia a plány do nového roku 2021, ktorý pre nás bude znamenať nádej a svetlo k lepšiemu. PILATES MARATÓN 2020 kde sa budeme viac ako hodinu venovať pilatesu a prejdeme si kompletný repertoár cvikov, ktoré budú postupne gradovať. Celé cvičenie sa bude niesť v znamení základných princípov: DÝCHANIE, CENTRUM, KONTROLA, KONCENTRÁCIA, PRECÍZNOSŤ A PLYNULOSŤ. Zostava sa skladá z približne 37 cvikov od začiatočníckych až po pokročilé. Ani jedna nitka nezostane na tebe suchá. Tak čo, si pripravený/á? A nezabudni si prichystať prosečko, na konci hodiny si spolu pripijeme k PF2021.

Zobraz
Denisa Owen
Pilates
LIVE

HAPPY BIRTHDAY PILATES

Pokročilý 54:49
09.01.2021

December je významný pre nás pilatesákov, keďže 9.12 oslavujeme výročie narodenia pána Joe Hubertusa Pilatesa, ktorý je za zrodom tejto úžasnej metódy. Avšak dnes sú to aj moje narodeniny, takže máme hneď dva dôvody na oslavu. Samozrejme oslavujeme ako inak - pohybom - a to výživnou, energizujúcou a zároveň pre telo blahodárnou zostavou pilatesu, z ktorej si odnesieme hlboký pohybový zážitok. Takže si nájdi doma pokojné miesto, vytiahni podložku a uži si so mnou pilates cvičenie.

Zobraz
Denisa Owen
Pilates
LIVE

Výzva s loptičkou (overball)

Pokročilý 59:11
08.01.2021

Dnes si ukážeme, čo všetko sa dá s loptičkou uľahčiť, ale aj naopak skomplikovať. Táto zostava je plná zaujímavých variácií a modifikácií s podporou overballky. Zažiješ tu pálenie a trasenie brušných svalov, čo je signál ich spevňovania. Niektoré pozície sú novou výzvou pre zlepšovanie sa a posúvanie svojich hraníc vpred. Verím, že si túto hodinu zaradíš do obľúbených a budeš si opakovať až pokým si ju telo neosvojí. Uži si každú sekundu tohto pohybového zážitku!

Zobraz
Denisa Owen
Pilates

Začiatočník – 9. hodina

Začiatočník 34:53
02.01.2021

Dnes nás čaká rekapitulácia základnej zostavy s dôrazom na pozície vzporov pre začiatočníkov. Tieto cviky zapájajú všetky svaly tela, takže sú veľmi prínosné, ak ich robíme v správnom nastavení. Preto si ich poriadne nacvičte, vnímajte telo, kontrolujte každý kúsok tela podľa inštrukcií. Budeme z toho čerpať vo vyšších úrovniach zostáv pre mierne pokročilých. Opakovanie je matka múdrosti - odporúčam si túto zostavu zopakovať aj niekoľko krát.

Zobraz
Denisa Owen
Pilates

Začiatočník – 8. hodina

Začiatočník 36:25
31.12.2020

Na začiatku tejto v poradí už ôsmej začiatočníckej hodiny si uvedomíme prácu rúk bez pohnutia tela. Skús si tu vnímať kontrolu nad každým pohybom, energiu, ktorú vkladáš do pohybu paží a prácu stabilizátorov, ktoré musia udržať telo v nehybnosti. Ak sa ti to podarí, je to zážitok, ako vieme mať telo pod svojou kontrolou. Rozpohybujeme nielen paže ale aj trup a celú chrbticu a doprajeme jej mobilitu a flexibilitu. Prácu na centre tela podporíme mojimi obľúbenými cvikmi z fyzioterapie. Celá hodina je náročnejšia, ale my sa už blížime ku koncu prvej desiatky, tak verím, že cviky hravo zvládneš.

Zobraz
Denisa Owen
X