Pilates

Fyzio

Office

Yoga

Tvárová Yoga

BootyBarre

Náročnosť
Náročnosť
Začiatočník
Mierne pokročilý
Pokročilý
Trvanie
Trvanie
0-10 min
10-20 min
20-35 min
35-50 min
50+ min
Pomôcky
Vyberte pomôcky:
Označiť všetky Odznačiť všetky
 
Časť tela
Vyberte Časť tela:
Označiť všetky Odznačiť všetky
Tagy
Vyberte tagy:
Označiť všetky Odznačiť všetky
Druh
Vyberte Druh:
Označiť všetky Odznačiť všetky
Najnovšie
Najnovšie
Najstaršie
Odporúčané

Pilates
LIVE

Zostava s magickým kruhom a rezistenčnou gumou

Mierne pokročilý 46:01
03.10.2021

Počas lekcie nám budú pomáhať dve úžasne pomôcky, a to magický kruh a rezistenčná guma. Vďaka kruhu zapojíme vnútorne stehná, tzv. priťahovače a zároveň lepšie precítime naše centrá tela, o čo nám v pilatese ide. Rezistenčná guma nám zase krásne zapojí paže a cvičeniu dodá istú dávku dynamiky.

Zobraz
Vierka Šujanová
Pilates

PILATES so stoličkou

Pokročilý 0:37
18.09.2021

Stolička ako pomôcka vie vždy prekvapiť. Kreativite sa medze nekladú a preto si vyskúšaj, čo sa so stoličkou dá všetko robiť okrem sedenia. Kropaje potu pri tomto videu sú zaručené. Uži si to.

Zobraz
Denisa Owen
Pilates
LIVE

1. NARODENINOVÝ PILATES

Mierne pokročilý 40:32
03.09.2021

Toto živé vysielanie bolo venované každému pri príležitosti 1. narodenín od založenia portálu. Môžeme to nazvať aj ako pilates v kocke, pretože táto zostava obsahuje všetky dôležité pozície. Precvičíš si celé telo a na konci lekcie sa budeš cítiť veľmi príjemne, ohybne a zrelaxovane. Happy Birthday porálu Terapia pohybom!

Zobraz
Denisa Owen
Pilates

Potulky Chorvátskom 2

Mierne pokročilý 29:25
29.07.2021

Pri natáčaní tohto videa by si neveril/a ako som načakala na relatívne ticho bez cikádového vyhrávania na strome. A dala som to a som vďačná, že som si mohla užiť pilates v takom krásnom prostredí. Verím, že aj tebe takto spríjemním pôžitok z cvičenia. Zostava je krátka a zameraná na strečing, ale aj posilnenie tela.

Zobraz
Denisa Owen
Pilates

Potulky Chorvátskom 1

Mierne pokročilý 24:29
29.07.2021

Moja spontánna hodina na dovolenke v Chorvátsku. Ak máš už pilates takpovediac v „malíčku“ a máš svoju obľúbenú zostavu, vieš si zacvičiť naozaj kdekoľvek a kedykoľvek. Vďaka tomuto videu sa so mnou prenesieš do krásneho mestečka Primošten, kde som si zacvičila priamo na pláži. Trošku bolo verterno, ale verím, že si to so mnou užiješ.

Zobraz
Denisa Owen
Pilates
LIVE

30 minútovka s loptičkami

Mierne pokročilý 34:15
24.07.2021

Na začiatku tejto 30 minútovky sa povenujeme vrchnej časti tela, rozhýbeme si ramenný pletenec plus oblasť lopatiek, všetko za pomoci malých loptičiek, ktoré nám slúžia ako závažie. Zopár pozícií bude mať aj koordinačný charakter, takže zapojíme aj naše hemisféry. Nezabudneme ani na centrum tela a na záver sa uložíme na brušká a posilníme naše chrbtové svalstvo pomocou extenzií. Váhu loptičiek nechávam na Vás, ja mám 450 gramové :)

Zobraz
Vierka Šujanová
Pilates
LIVE

Šikovná zostava s KRUHOM

Pokročilý 35:08
02.07.2021

Intenzívna polhodinka s magickým kruhom. Prvých desať minút budeme čarovať pozície a cviky v stoji, čo je celkom náročné, pretože čelíme aj gravitačnej sile. Potom sa zameriame na silu vnútorných stehien a nezabudneme aj na poriadny strečing nôh. Ani sa nenazdáš a už budeme na konci hodiny precvičovať zadný chrbát. Tým uzavrieme cvičenie zamerané na celé telo . Túto šikovnú zostavičku vrelo odporúčam ak máš iba polhodinku času pre seba. Tak sa poď pustiť do toho!

Zobraz
Denisa Owen
X