Tvoje ONLINE
PILATES ŠTÚDIO

Dovoľ mi sprevádzať ťa vo svete pilatesu a terapie pohybom spolu s mojím tímom. Na portáli DO Pilates ONLINE nájdeš výber z viac ako 100 videí, pre začiatočníkov i pokročilých. S pomôckami, ale aj bez nich – len ty a podložka. Od 5-minútových strečov až po plnohodnotný tréning. KDEKOĽVEK a KEDYKOĽVEK.

Na úvod mám pre TEBA pripravenú VÝZVU ZDARMA na tému PILATES PRE ZDRAVÝ CHRBÁT.

Poď sa s nami vzdelávať a naučiť sa ako sa správne hýbať a ako si vypestovať správne držanie tela. NESNÍVAJ O ZDRAVOM A OHYBNOM TELE. ZAČNI NA ŇOM PRACOVAŤ S NAMI. V našej výzve ti ukážeme správne postavenie tela, naučíme ťa správne dýchať a aktivovať centrum tela. Navyše získaš prístup k mini zostavám pilatesu a fyzio cvičeniam na doma.

Začni s našou výzvou ešte dnes.

Staň sa členom DO Pilates komunity, nechaj sa viesť lektormi s rokmi skúseností a dopraj svojmu telu starostlivosť a zdravý pohyb.

Volám sa Denisa Owen a som pohybová terapeutka, pilates mentorka, lektorka tvárovej jógy. Vlastním pilates štúdio v Pezinku, kde klientom pomáham riešiť ich rôznorodé problémy s pohybovým aparátom prostredníctvom terapie pohybom.  Som tvoj partner na ceste za zdravším a lepším „JA“.  To, čo učím svojich klientov na individuálnych hodinách, budem zdieľať aj s tebou.

 

Denisa Owen – zakladateľka portálu

NESNÍVAJ O ZDRAVOM, PEVNOM A PRUŽNOM TELE. PRACUJ NA ŇOM.  S NAMI V TOM NIE SI SÁM!

PO 10 HODINÁCH CÍTIŠ ZMENU, PO 20 HODINÁCH VIDÍŠ ZMENU A PO 30 HODINÁCH MÁŠ NOVÉ TELO.

ČO TI PILATES PRINESIE?

1. zdravé a pružné telo

posilníš si centrum tela (CORE), zvýšiš mobilitu v kĺboch, zlepšíš si ohybnosť chrbtice

2. vzpriamenú postúru

naučíš sa správnemu držaniu tela, posilníš oslabené svalové skupiny, uvoľníš (vystrečuješ) skrátené svalové skupiny

3. osvojíš si IQ pohyb

zlepšíš si koordináciu tela (prepojením tela a mysle), objavíš svaly, o ktorých si ani nevedel/a a budeš ich vedieť ovládať, naučíš sa správne a vedome hýbať

ČO SI MYSLIA NAŠI KLIENTI?

X